برنامه های نوروزی گردشگری بر نوروزگاه ها متمرکز است – عکس

رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: همه برنامه های نوروز 97 بر نوروزگاه ها متمرکز خواهد بود و مدیران استانی برنامه های شاد و جذابی را برای مردم تدارک دیده اند

رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: همه برنامه های نوروز 97 بر نوروزگاه ها متمرکز خواهد بود و مدیران استانی برنامه های شاد و جذابی را برای مردم تدارک دیده اند.

وی ادامه داد: از مدیریت هتل داران استان تهران خواستیم تا با تعریف تورهای ارزان قیمت جهانی، برای جذب گردشگران خارجی از برای پر کردن ظرفیت و خالی هتل ها و ایرلای های کشور استفاده کنند.

رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر یادآور شد: در سامانه دیگری به نام نظارت آنلاین نیز مسافران در صورت داشتن شکایت از طریق موبایل خود به صورت آنلاین با این سامانه ارتباط می گیرند و اتاق مونیتورینگ آنها را به مسوول مربوطه برای پاسخگویی وصل خواهد کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

سامانه خدمات حوزه سفر نیز طراحی شده که همه خدمات از جمله پلیس، پمپ بنزین، خرید، هتل و … از یک پنجره واحد انجام شود و سود آن برای مسافران این است که حداکثر خدمات از طریق این سامانه با حداقل هزینه انجام خواهد شد.

محمد محب خدایی روز یکشنبه در نشست خبری نوروزی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در تالار فجر میراث فرهنگی افزود: در نوروز 97 با ایجاد کارناوال های شهری، استیج ها، رالی تور و نوروزگاه ها، نشاط هیجان و جذابیت را برای مسافران نوروزی فراهم می کنیم.

سعی می کنیم با استفاده از ظرفیت های قومی و فرهنگی، جاذبه های اقوام در خدمت گرفته شود. برای توزیع مقاصد سفر، پنج منطقه کمتر شناخته شده گردشگری کشور در برنامه های ویژه ما قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *