اینترنت رایگان در همه اماکن تاریخی و موزه ها + دیدار وزیران خارجه روسیه، ایران و ترکیه در آستانه – عکس

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در توافقی با وزارت ارتباطات، مجوز عرضه اینترنت رایگان در تمام موزه ها، اماکن تاریخی و فرهنگی کشور را اخذ کرد
علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به نشست مشترکی که با وزیر ارتباطات و فناوری داشت، اظهار کرد: طی این نشست مشترک با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مقرر شد در تمام موزه ها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور اینترنت رایگان عرضه شود.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در توافقی با وزارت ارتباطات، مجوز عرضه اینترنت رایگان در تمام موزه ها، اماکن تاریخی و فرهنگی کشور را اخذ کرد.

این در حالی است که وزیر ارتباطات نیز شب گذشته در قالب توییتی عنوان کرد: حرکت به سمت دستیابی به شاخص های توسعه دیجیتال از سوی دستگاه های ذیربط باعث ایجاد بازار و نهایتا توسعه کسب و کارها نوپا و در نتیجه آن توسعه اشتغال خواهد بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری فارس » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

مونسان گفت: از وزیر ارتباطات که با در نظر گرفتن اولویت کشور در حوزه گردشگری نهایت همکاری را به عمل آورد، تشکر می کنم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: وزارت خارجه قزاقستان امروز (سه‌شنبه) از نشست وزاری خارجه کشورهای تضمین‌کننده آتش بس در سوریه یعنی ایران، روسیه و ترکیه در ۱۶ مارس (۲۵ اسفند) در شهر آستانه خبر داد

آستانه، پایتخت قزاقستان میزبان هشت نشست پیرامون سوریه بود که آخرین آن ۲۱ و ۲۲ دسامبر برگزار شد و شرکت کنندگان در بیانیه پایانی آن بار دیگر بر پایبندی خود به تمامیت ارضی سوریه و یافتن حل سیاسی برای بحران این کشور را تاکید کرده و خواهان اتخاذ اقدامات بین‌المللی فوری و کارآمد برای کمک به سوری‌ها برای تحقق حل سیاسی شدند.

خبرگزاری ایسنا: وزارت خارجه قزاقستان امروز (سه‌شنبه) از نشست وزاری خارجه کشورهای تضمین‌کننده آتش بس در سوریه یعنی ایران، روسیه و ترکیه در ۱۶ مارس (۲۵ اسفند) در شهر آستانه خبر داد.

خبرگزاری اسپوتنبک بیانیه وزارت خارجه قزاقستان را در این باره منتشر کرد: بنابر اطلاعات به دست آمده از کشورهای تضمین‌کننده در روند نشست‌های آستانه، وزاری خارجه این کشورها تصمیم دارند ۱۶ مارس در این شهر نشستی داشته و نتایجی که طی سال نخست همکاری درباره حل سیاسی بحران سوریه محقق شده را تحلیل و اقدامات مشترک بیشتری را به منظور حل این بحران ارائه دهند.

 وزارت خارجه قزاقستان اعلام کرد، وزرای خارجه کشورهای تضمین‌کننده آتش‌بس در سوریه یعنی روسیه، ایران و ترکیه ۱۶ ماه میلادی جاری در آستانه نشستی برگزار و همکاری مشترک درباره حل سیاسی بحران دمشق را مورد بررسی قرار خواهند داد.

همچنین قرار است در روز ۱۵ مارس مسؤولان مربوطه و کارگروه مشترک به بررسی آزادی زندانیان، انتقال اجساد بازداشتی‌ها و مفقودان در سوریه بپردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *