برگزاری مسابقه عکس سلفی با امیرکبیر در مجموعه نیاوران در نوروز 1397 + صلاح برای لیورپول مثل دالگلیش است – عکس

مسابقه عکس سلفی با امیرکبیر هم زمان با نوروز 1397 در مجموعه نیاوران برگزار می شود
در پایان ایام نوروز بهترین عکس های ارسالی انتخاب و به برنده مسابقه هدیه ای به رسم یادبود تعلق خواهد گرفت.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

بر اساس این گزارش گردشگران می توانند با هنرمندی در کسوت امیرکبیر صدراعظم بنام دوره قاجار در باغ تاریخی نیاوران عکس سلفی بگیرند و عکس خود را با هشتگ های #مسابقه_عکاسی_کاخ_نیاوران، #کاخ_نیاوران_امیرکبیر و همچنین #نوروز1397_کاخ_نیاوران در فضای مجازی منتشر کنند و صفحه اینستاگرام مجموعه نیاوران را تگ کنند.

این مجموعه بر اساس مفاد بخشنامه صادره از سوی اداره کل موزه های کشور به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح برای گردشگران در ایام نوروز اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری مرتبط با تاریخ و میراث فرهنگی کرده است.

مسابقه عکس سلفی با امیرکبیر هم زمان با نوروز 1397 در مجموعه نیاوران برگزار می شود.

——————-

ورزش سه: تری مک‌درموت معتقد است که محمد صلاح شباهت زیادی به کنی دالگلیش دارد.

 صلاح در تابستان از رم به لیورپول پیوست و نمایش‌های بسیار خوبی در این مدت در لیورپول داشته است

او گفت:” صلاح باعث شده مردم کوتینیو را فراموش کنند و واقعا فکر نمی‌کردم این اتفاق رخ دهد. کوتینیو بازیکن بزرگی بود و هر گاه خوب بازی می‌کرد، لیورپول برنده می‌شد. وقتی رفت، فکر می‌کردم ضربه سختی به تیم وارد شود. صلاح موقعیت های زیادی ایجاد می‌کند. هر چند که قصد دست کم گرفتن کوتینیو را ندارم زیرا بازیکن بزرگی است ولی صلاح هم باورنکردنی است. این را از اولین حضور در ترکیب تیم فهمیدم که فقط کنی دالگلیش می‌توانست چنین عملکردی در ترکیب لیورپول داشته باشد.”

 صلاح در تابستان از رم به لیورپول پیوست و نمایش‌های بسیار خوبی در این مدت در لیورپول داشته است. او 28 گل به ثمر رسانده و در صدر فهرست کفش طلای اروپا قرار دارد. این در حالیست که در نیم فصل کوتینیو از لیورپول جدا شد ولی جای خالی او توسط صلاح پر شده است. در سال 1970، وقتی کوین کیگان از لیورپول جدا شد، جای او را دالگلیش پر کرد و حالا درموت معتقد است که صلاح نقش دالگلیش را ایفا کرده است.

ورزش سه: تری مک‌درموت معتقد است که محمد صلاح شباهت زیادی به کنی دالگلیش دارد.

صلاح برای لیورپول مثل دالگلیش است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *