برخورد یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمان با تورهای غیرمجاز در بیابان لوت + توضیح مسلمان درباره جنجال دیشب – عکس

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی کرمان از برخورد این یگان با تورهای غیر مجاز در بیابان لوت خبر داد

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی کرمان از برخورد این یگان با تورهای غیر مجاز در بیابان لوت خبر داد.

چوگانی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی افراد و یا حتی دفاتر خدمات مسافرتی بدون رعایت قوانین و کسب مجوز مربوطه اقدام به برپایی تورهای گردشگری می کنند، خاطرنشان کرد: یگان حفاظت میراث فرهنگی استان کرمان در صورت اطلاع و یا مشاهده با برگزار کنندگان این قبیل تورهای غیرمجاز برخورد قانونی به عمل می آورد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

او با بیان اینکه همه تورهای گردشگری باید از طریق دفاتر خدمات مسافرتی باید مجوز لازم را از اداره کل میراث فرهنگی کرمان اخذ کنند، تصریح کرد: طبق قانون با تورهای غیر مجاز که در فضاهای مجازی اقدام به تبلیغات می کنند، برخورد می شود.

نور علی چوگانی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی این استان دیروز پنجشنبه 6 اردیبهشت 97 با تأکید بر اینکه همه تورهای گردشگری به مقصد بیابان لوت باید با دریافت مجوز از اداره کل میراث فرهنگی کرمان وارد این منطقه شوند، افزود: در هفته های اخیر با تورهای غیر مجاز در منطقه شهداد برخورد و متخلفان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده اند.

——————-

آی اسپورت: محسن مسلمان حتی در روزی که برای پرسپولیس بازی کرد باز هم برای این تیم حاشیه ساز شد. این بار سوژه جنجال او به صحبتهایش درباره ادامه همکاری اش با پرسپولیس برنمی گردد بلکه صفحه اینستاگرام او قهرمانی پرسپولیس را تا حدودی تلخ کرده
مسلمان هم برای آنکه اصغر نیک سیرت بیشتر از این به دردسر نیفتد در صفحه اینستاگرامش توضیح داده که کل ماجرا سوتفاهم بوده است.

آی اسپورت: محسن مسلمان حتی در روزی که برای پرسپولیس بازی کرد باز هم برای این تیم حاشیه ساز شد. این بار سوژه جنجال او به صحبتهایش درباره ادامه همکاری اش با پرسپولیس برنمی گردد بلکه صفحه اینستاگرام او قهرمانی پرسپولیس را تا حدودی تلخ کرده. داستان از این قرار است که مهندس قرمزها هنگام جشن قهرمانی تیمش، مشغول لایو گرفتن از این اتفاق بوده که یکدفعه نیک سیرت مترجم برانکو از عبارتی فوق منشوری استفاده می کند. عبارتی که گفته می شود مخاطبش کسی نیست جز سرمربی قرمزها.

توضیح مسلمان درباره جنجال دیشب

اگر چه نیک سیرت بعد از اینکه متوجه گاف بزرگش می شود، از مسلمان درخواست پاک کردن ویدیو را می کند اما هافبک قرمزها با خونسردی خاصی به لایو بودن پست اینستاگرامی اش اشاره می کند تا مترجم پرسپولیس تبدیل به جنجالی ترین چهره این تیم در 24 ساعت گذشته شود و باید دید واکنش باشگاه پرسپولیس و شخص برانکو به ویدیوی منتشر شده چه خواهد بود. به این نکته هم اشاره کنیم که نیک سیرت در گفتگویی مدعی شده که مخاطبش برانکو نبوده و امیدوار است از ماجرای دیشب تفسیر بدی صورت نگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *